Pokračování Šíleného Maxe bude plné skvělých aut – video

Autor: Anina Russová -   12. 12. 2014


Pamatujete si na kultovní akční film z roku 1979 Mad Max nebo u nás známý spíše jako Šílený Max? Nebudu tu řešit ten šílený scénář podpořený absolutně nelogickým chováním hlavních postav, ale spíše Maxe jako takového a jeho vozový park. V prvním díle jezdil s notně upraveným Fordem Falcon, kterého jsme všichni milovali a tipnu si, že některým z vás určitě visel jeho plakát na zdi…

V roce 1981 spatřilo světa pokračování Šíleného Maxe s názvem Bojovník silnic s Melem Gibsonem v hlavní roli a musím říct, že ten mě bavil snad ještě víc. Poušť, sexy holky, drsný chlápci, motorky, vrtulníky a auta… A to všechno vybuchuje. Pořád. Prostě geniální. Za pár měsíců do kin vtrhne další, tedy třetí pokračování tohoto filmu s názvem: Mad Max: Fury Road (v češtině: Šílený Max : Zběsilá cesta), a dle traileru, který pro vás teď máme, to rozhodně bude velká jízda.

Tentokrát už nepůjde tolik o postapokalyptické zobrazení zbytku světa, ale o skvělá auta upravená k nepoznání. Nechybí parádní hot rody a speciální custom úpravy, které se dotkly nejen aut, ale samozřejmě i motorek. Tahle podívaná rozhodně bude stát za to a hodně nám připomíná videoklip kapely Five Finger Death Punch, který jsme vám také ukazovali. Dokonce si myslím, že si z něho tvůrci vzali možná tak trochu inspiraci… :)

Film přijde do kin na jaře příštího roku.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *