Pokémony je možné lovit všude, i s Ring Taxi na Nurburgringu – video

Autor: Anina Russová - 21. 7. 2016


Vypadá to, že se svět se dočista zbláznil. Jen co se objevila interaktivní hra Pokémon GO, začali venku chodit a pobíhat lidé s mobilem v ruce a chytat jednu kreslenou postavičku za druhou. Věříme, že je to asi zábavné, ale našlo se i pár šílenců, kteří takhle vyrazili na lov autem. Někteří způsobili dopravní kolaps, jiní rovnou nehody. Jedna čtrnáctiletá dívka lovila Pokémona u čtyřproudé silnice, kterou bezmyšlenkovitě přešla. Bohužel ji srazilo auto a jak ona, tak její maminka z toho viní hru…

Jsou ale i tací, kteří ten lov berou opravdu stylově. Jako fanda Pokémonů, který zjistil, že některé postavičky se nacházejí i na nejslavnější jednosměrce světa, na okruhu Nurburgring. Naštěstí ale na okruh nevyrazil za volantem a s mobilem v ruce, ale zatraceně stylově si pronajal Ring Taxi BMW M3 i s řidičem. Nejeli tedy standardní rychlostí, ale spíše lehce výletním tempem.

I tak nám to přijde jako naprostá zvrácenost. Chytat tuhle hloupost na Nurburgringu? Proč se raději pořádně nesvezl a pokémony nenechal puberťákům?!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru