Po tomto mostě jede Bentley! Fakt, věřte nám!

Autor: Pavel Srp -   24. 6. 2016


Ptáte se, proč vám ukazujeme fotku mostu na portále o autech? Je to jednoduché, i na této „mnohapixelové“ fotce je totiž auto. Stačí si ji hodně přiblížit.

Nicméně samotný Golden Gate Bridge vypadá skvěle. Google nám o něm navíc prozrazuje následující: „Golden Gate Bridge, oranžovočervený visutý most klenoucí se přes San Franciský záliv v úžině Golden Gate, spojuje San Francisco s Marin Country. O jeho stavbě bylo rozhodnuto v roce 1930 a byla zahájena 5. ledna 1933.“

Bentley-Mulsanne-Extended-Wheelbase-Golden-Gate-Bridge

Je to působivá stavba a tak není divu, že si ji pro prezentaci svého vozu vybrala i automobilka Bentley. Pokud si fotku s rozlišením 53 miliard pixelů dostatečně přiblížíte, uvidíte na mostě jedoucí Bentley Mulsanne Extended Wheelbase. Nevěříte? Tak si fotku otevřete přímo na stránkách Bentley! ;)

Bentley-Mulsanne-Extended-Wheelbase-Golden-Gate-Bridge-1

Bentley Mulsanne Extended Wheelbase: Nová definice komfortu pro cestující vzadu

Mulsanne Extended Wheelbase byl navržen pro ty, kteří se nechávají vozit. Zadní sedadla totiž umožní na silnici poznat pocit, jakým je zážitek z letu první třídou. Z prodloužení rozvoru karoserie o 250 mm (z 3266 na 3516 mm) těží především cestující na zadních sedadlech. Toto významné zvětšení vnitřního prostoru vytváří z Mulsanne Extended Wheelbase naprostý vrchol mezi luxusními limuzínami. Je také nejkomfortnějším způsobem, jak cestovat na čtyřech kolech.

Pro nejlepší možné využití dodatečného prostoru pro nohy Bentley vyvinul elektricky ovládané podnožky, jež jsou integrované do základen obou zadních sedadel. Tyto speciální podpěry pro nohy dávají posádce na výběr mezi luxusem se vzpřímeným, skloněným nebo sklopeným nastavením zadního sedadla.

Nádherně zpracovaná středová konzola odděluje obě zadní místa vozu Mulsanne Extended Wheelbase. Tato funkční konzola je vyrobená ručně a vykládaná dřevem, kovy, sklem a kůží. Jsou v ní integrované USB zdířky, držáky tužek a skleněným krytem uzavřený odkládací prostor.

Pro cestující, kteří na svých cestách pracují, lze zadní sedadla doplnit výsuvnými stolky. Pro zvětšení soukromí je zadní část vybavena elektricky ovládanými záclonkami, jejichž černá nebo champagne barva odpovídá provedení interiéru.

Cestující vzadu jistě ocení velkoplošné střešní okno přes celou zadní část. Výklopné a posuvné skleněné střešní okno ovládá buď řidič, nebo cestující vzadu a je doplněné alcantarou čalouněnou, sluneční clonou. Do krásně zpracovaného interiéru modelu Mulsanne s prodlouženým rozvorem přináší dodatečné světlo.

Přečtěte si také:  Svolávací akce za 42. týden: Do servisů musí majitelé vozů Bentley, BMW, Citroën, Fiat, Jeep, Land Rover, Mercedes-Benz a Volkswagen

Pro další odlišení mohou zákazníci svůj vůz vybavit širokou škálou dvoubarevného lakování nebo nádhernými 21palcovými koly.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek