Dopravní značení v některých českých městech, ale jistě nejen v nich, bývá občas složité na pochopení. Však se o českých silnicích traduje, že více značek různého druhu pohromadě najdete snad jedině v jejich skladu. Jestli ale stálo za touto opravdu bizarní nehodou řidiče z Plzně dopravní značení, nebo agresivita jiného účastníka provozu, jak tvrdí on, je zatím v rukou vyšetřovatelů.

Podle řidiče auta, které skončilo v Plzni v tramvajovém kolejišti vše proběhlo tak, že když se rozjel na semaforech na zelenou a chtěl odbočit, rozhodl se k tomu stejnému kroku i řidič auta stojícího vedle něj. Jenomže ten měl podle všech informací stát v pruhu, který odbočovací nebyl, vedl rovně. V rámci tohoto neoprávněného odbočení měl tento řidič BMW vytlačit na tramvajové koleje.

Pak ale nechápeme, proč dotyčný prostě okamžitě nezastavil a nezavolal si pomoc. Místo toho po kolejích ujel neuvěřitelných 160 metrů! Až pak mezi ně zapadl tak důkladně, že musel být vytažen hasiči. Trochu zvláštní situace, co myslíte?

Přidat komentář