Kdo by nemilovat ta auta, která přežijí i atomový výbuch a terén je pro ně jako projížďka čerstvě posekanou zahradou? U nás v redakci právě taková auta máme velmi rádi, a protože alespoň část z nás miluje i dobře upečený kus masa, asi chápete, s jakou radostí vám představíme tento vskutku velmi nevšední projekt.

Jeho jméno „Smokin‘ Titan“ je vskutku příznačné. Jde o čistokrevný pracovní pick-up Nissan Titan XD, který si ovšem na našem trhu své místo nenašel. A je to podle nás velká škoda! Obzvláště právě v úpravě, které nejvíce připomíná mobilní kuchyň, je prostě dokonalý.

Proč kuchyň? Protože přesně takové vybavení v něm najdete. Už na korbě je vcelku slušně vybavené šéfkuchařovo pracoviště. Tím to ale zdaleka nekončí. Za autem je totiž zapřažen fantastický přívěsný vozík, který je prakticky moderním grilem, který v našich končinách nemá obdoby. Přeci jen, jak auto, tak celá úprava má kořeny za oceánem, kde jsou barbecue večírky a podobné akce ve velké oblibě. Přesně takovou bestii na čtyřech kolech navíc s 50litrovou plně funkční lednicí, bychom nutně potřebovali. A není to jen tím grilem.

Auto totiž nabídne i fantasticky zpracovaný interiér, hudební aparaturu Rockford Fosgate. Přidejte k tomu V8, která na všechna kola posílá 400 koní, a vůni toho čerstvě ugrilovaného masa a nejspíše se s námi na té touze shodnete. 🙂