Pirelli P Zero Sound

Milujete auta a projevuje se to u všeho, co kolem sebe máte? V kanceláři, ale i doma? Pak se vám nově nabízí možnost ukojit i vaše audiofilní choutky. Pirelli představilo reproduktor ve tvaru pneumatiky.

Nový bluetooth reproduktor se jmenuje Pirelli P Zero Sound a značka Pirelli na něm spolupracovala s italským specialistou, společností IXOOST. Reproduktor vypadá jako zmenšenina pneumatiky pro závody formule 1 a nabízí se v 9 možných barevných variantách, ostatně opět podobně jako samotné pneumatiky při závodech F1 (podle barev měkké, tvrdší, mokré apod.).

Reproduktor má vestavěný 100W zesilovač s digitálním signálovým procesorem. Skládá se ze 100milimetrového středového reproduktoru a 25milimetrového výškového reproduktoru. S telefonem nebo jinými přístroji komunikuje prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.0 s technologií AptX. Vyráběn je ručně přímo v továrně IXOOST v Itálii.

Pokud byste tento reproduktor chtěli, pak si musíte připravit hodně peněz. IXOOST za něj bude chtít 2400 euro, což je více než 60 tisíc korun.

Není to ale jediný podobný reproduktor, protože Pirelli nabízí i mnohem levnější reproduktor, v němž lze nalézt otisk pneumatiky. Dáte za něj jen 50 liber a umí také přehrávat hudbu přes Bluetooth.