„Pimp my Ride“ se vrací, jen trochu jinak a v jiné zemi – video

Autor: Anina Russová -   27. 5. 2015


Tuning je dnes celosvětově velice oblíbená kratochvíle, ale rozhodně tomu tak nebylo vždy. Tedy bylo, ale trochu jinak… Když ještě přesně tohle slovo bylo pro většinu z nás neznámé, vznikl v Americe pořad Pimp My Ride a následoval film Rychle a zběsile. A to pořádné tuningové šílenství bylo na světě. :)

A právě o známém televizním pořadu „Pimp My Ride“ bude nyní řeč. Asi mezi vámi nebude moc těch, kteří ho neznají, vždyť jednu dobu na MTV neběželo vůbec nic jiného. I díky tomuto pořadu se tuningová firma West Coast Customs dostala mezi elitu úpravců a sjížděly se k nim hvězdy a hvězdičky z celého světa. I když účastníci této show za úpravy svých aut neplatili, našlo se díky tomu dost takových, kteří ano a Ryan Friedlinghaus, jakožto majitel WCC, začal vydělávat. S výdělky jim samozřejmě Amerika začala být malá, a tak expandovali. V současné době jsou jejich pobočky v Dubaji, Rusku, Mexiku, Malajsii, Japonsku a znovu i v Německu.

Ale stále chybělo to nejdůležitější, tedy Velká Británie. Ale i to už je prolomeno a během pár týdnů se bude přímo v Londýně otevírat dílna i s prodejnou na celkové ploše 30 000 metrů čtverečních. Ale to není vše. Když už taková sláva jako otevření Londýnské pobočky, tak se rovnou firma spojila s televizním kanálem Discovery Channel a znovu se bude natáčet nová mutace pořadu, jakým bylo „Pimp My Ride“. Jmenovat se bude „Fast Factory“. Tentokrát se ale chtějí vyvarovat úpravám pro různé celebrity, které za to neplatí. Upravovat se bude všem, kteří přijedou, ale samozřejmě za peníze.

Tak to vypadá, že nejen  máme další důvod, proč vyrazit do Londýna, ale konečně bude zase na co se dívat v televizi… :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *