Peugeot Professional Roadshow 2012 představí firemním zákazníkům své užitkové modely

Autor: Pavel Srp - 28. 8. 2012


Od 5. do 27. září 2012 pořádá společnost Peugeot Česká republika ve spolupráci se svou sítí autorizovaných koncesionářů akci Peugeot Professional Roadshow 2012. Cílem je představit firemním zákazníkům kompletní řadu užitkových vozů a štědrou nabídku výhod spojenou s  financováním Peugeot Finance.

Peugeot Professional Roadshow 2012 má za úkol upevnit pozici značky Peugeot v oblasti LCV. Se 712 registrovanými užitkovými vozy (ke konci července 2012) a podílem na trhu 9,1% zaujímá značka Peugeot čtvrtou příčku mezi automobilkami. Rozsáhlá prezentační a obchodní akce by měla navázat na úspěch loňské Professional Roadshow a posílit výsledky prodejů ve všech kategoriích lehkých užitkových vozů.

Od nejmenší městské dodávky Bipper po největší Peugeot Boxer, přestavby i verze 4×4…, k vidění a k testování bude kompletní řada přizpůsobená potřebám firem a podnikatelů nejrůznějších profesí. Flotila o devíti vozech navštíví za 23 dní 16 českých měst. Pro prezentaci byla zvolena nejrušnější nákupní a hobby centra.

Mimořádně štědrá nabídka výhod čeká na zákazníky, kteří zvolí financování Peugeot Finance. K výhodné ceně získají i prodlouženou záruku na 3 roky (nebo 100 000 km), kartu CCS v hodnotě 20 000   Kč či manuální klimatizaci a autorádio zdarma.

Velkým lákadlem pro návštěvníky akce bude možnost vyhrát Peugeot Expert Furgon L1H1 a další ceny, jako například letenky do Amsterdamu aj.

Více informací naleznete na internetových stránkách Peugeot Professional Roadshow 2012.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru