Pennzoil před pár dny představil svoji novou reklamu, ve které opět hraje hlavní roli rychlost a ten štiplavý dým od smýkajících se pneumatik. Tentokrát jde o útěk BMW M4 CS z okruhu Nürburgring.

Stejně jako v minulých videospotech hraje hlavní roli žluté auto, které reprezentuje barvy společnosti. Jde o zběsilé BMW M4 CS, tedy výkonnější a lehčí verzi nejsportovnějšího kupé řady 4. To na zadní kola přes elektronicky řízený diferenciál a možností 100% sevření posílá 460 koňských sil. A je vidět, že je to porce pořádná, protože rovně ve videu auto prakticky nejede. Drift je jeho jednovaječné dvojče. Za volantem seděl Rhys Millen.

Video má pořádný spád, má švih, povedené jsou i záběry. Nesedí mi tam ale to, jak řidič neustále třímá v ruce hlavici voliče dvouspojkové převodovky M DCT, protože k řazení by možná bylo lepší použít rozměrné páčky pod volantem. Řadit se tak ale samozřejmě dá.

Pohled do zákulisí

Pennzoil si připravil také další dvě videa, v nichž nás nechá nakouknout trochu i pod pokličku své nejnovější reklamy.

V prvním z nich uvidíme, jak se video natáčelo, samotný pohled do zákulisí natáčení, v tom druhém se dozvíme, že Pennzoil je doporučeným výrobcem oleje pro BMW v Severní Americe, ale také to, že tohle BMW M4 CS je opravdovým sportovním autem.