Tohle video je plné vzrušení, výkonu a testosteronu. Spot má na svědomí olejářská společnost Pennzoil a je to vlastně taková rozlučka s Viperem…

U Pennzoilu mají podobné reklamy rádi, tentokrát ale padla volba na Dodge Viper ACR. Automobilka letos produkci tohoto modelu ukončí, nástupce neplánuje. Zmije si totiž nenašla příliš zákazníků. A je to škoda, protože i z přiloženého videa je vidět, že je pořádně ostrá. Video vlastně ukazuje úplně poslední Viper, který byl ukraden a za jeho nalezení nebo vrácení je vypsána odměna. V8 EATR” na autě znamená „Požírač V8″, jelikož Viper samozřejmě používá 8,4litrový desetiválec.

Vtipná nám přijde i registrační značka “V8 EATR”, což by se dalo přeložit jako „Požírač V8″. V době, kdy automobilky přecházejí na čtyřválce nebo dokonce tříválce, je to skoro až úsměvné. Vzhledem k tomu, že ale Dodge Viper ACR pohání 8,4litrový desetiválec, je tato “eSPéZetka” velmi trefná.

Pennzoil uvolnil ještě další tři videa, která nás zavedou do zákulisí. Tvrdím, že i ta byste měli zhlédnout, stojí za to!