Tak to vypadá, že vedro leze na mozek i lidem u protinožců, kde mají zrovna zimu. 16. a 17. října letošního roku se v Sydney uskuteční festival vysoké rychlosti, spálených gum a přemíry výkonů s názvem World Time Attack Challange. Je jasné, že takovou akci je potřeba pořádně propagovat, a protože obyčejná reklama jen tak nezabere, chce to nějaký originání nápad.

Marketingové oddělení téhle akce se proto rozhodlo vypůjčit si melodii slavné písničky od Megan Trainor s názvem All About The Bass. Slavný hit oslavující kypřejší tvary dam a slečen je poslouchatelný a hraje se už pěknou řádku měsíců. Pro účely propagace víkendových závodů se proto vzala melodie, předělala se slova a celé se to nechalo nazpívat krásnou slečnou. Ta sice ve zpívání moc nevyniká, ale nahrazuje to vzhledem. Nejspíš vám to nejdřív bude připadat jako šílená blbost, ale vydržte do konce, garantuji vám, že si to pustíte znovu. 🙂 Zpívat o tom, že i když nemám Porsche, stačí namontovat větší turbo a výsledek bude Porsche podobný, je prostě úlet. Úlet, který ale pobaví.

http://www.autoevolution.com/news/all-about-that-bass-parody-is-here-to-promote-the-world-time-attack-challenge-video-98817.html#

Originál písně: Meghan Trainor – All About That Bass