overfinch-range-rover-sport-svr- (2)

Základem pro tuto velmi zajímavou úpravu byl Range Rover Sport SVR, tedy velmi elegantní, ale zároveň výkonné SUV. Tuningová firma Overfinch si pohrála jak s jeho designem, tak také technikou. O té se ale však nikterak detailně nezmiňuje. O designu toho ale víme docela dost, tak se na něj pojďme podívat.

Overfinch se rozhodli, že upraví jen celkem 25 Range Roverů a tvrdí, že vzhledem k množství personalizace jak ze samotné automobilky, tak samozřejmě té jejich, se nestane, že byly byť dva vozy z této pětadvacítky stejné.

SuperSport, jak zní nové jméno upraveného Range Roveru Sport SVR, má zbrusu nové nárazníky, prahy, ale také nástavce blatníků, které jsou o něco širší než originál, a nutno říct, že autu velmi sluší. Obzvlášť s výrazně tvarovanými nárazníky! Pro úpravu si Overfinch zvolili hlavně karbonové díly, přičemž opravdu působivá je karbonová kapota. Stejně tak zadní difuzor.

Úpravce k autu nabízí hned dvojici designově odlišných disků, přičemž obě sady mají průměr 22 palců. Pod nimi jsou osmipístkové brzdy Brembo. A právě brzdy, titanové výfukové potrubí a lehká úprava řídící jednotky patří mezi technické možnosti úprav. Větší podrobnosti neznáme, stejně jako cenu úpravy.

Změnou prošel také interiér auta. Nové je podsvícení, nechybí loga úpravce, kožené čalounění všeho, co vůbec šlo a co nešlo, je doplněno karbonem.  

Přidat komentář