Otravné pípání auta při zapomenutých klíčích jde vyřešit. Může místo toho hrát oblíbenou písničku

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: tenbits/YouTube - 29. 5. 2020


Určitě znáte to otravné pípání, které vydávají některá auta, když necháte klíče v zapalování. Nebo když se nepřipoutáte. Jeho smysl je dobrý, má nám připomenout, že jsme na něco zapomněli. Ale ten zvuk je k zbláznění. Jak ale ukazuje video, jde to vyřešit ke spokojenosti všech. Auto vám stále může a bude připomínat, že je potřeba něco udělat, ale zároveň to nemusí znít tak příšerně. Na Subaru Impreza to ukazuje uživatel Redditu, který si říká „tenbits“.

Auto patří jeho manželce a té se nějaké pípání dvakrát nelíbilo. Proto se rozhodl, že otravný zvuk vymění za oblíbenou písničku, kterou je Africa od Toto. Celé to zní a na první pohled vypadá hodně jednoduše. Prostě do systému auta připojil slot na microSD kartu, na které je ona písnička. Realita je ovšem jiná. V tomto odkaze najdete kompletní postup a veškerou práci na elektronice. Jen předem upozorňujeme, žádná legrace to opravdu není. Ovšem ten výsledek stojí za to. 

Autor videa totiž došel k tomu, že když umí systém pracovat s jednou písničkou, zvládne jich i víc. Proto dal manželce do auta pouzdro s více kartami, přičemž na každé je nějaká písnička, kterou má jeho žena ráda. Kromě karty s Toto je to třeba ještě karta s písní 9 to 5 od Dolly Parton.

Upřímně tato úprava není něco, do čeho bychom se jen tak pustili. Pokud ale máte zkušenosti s elektronikou, směle do toho! Dejte nám pak vědět, jak se vám to povedlo a co vám v autě hraje. :)

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru