Opel Astra Plug-in Hybrid | XS Show Car

Opel nechal upravit novou Astru. Představí ji na známém tuningovém sraze v Německu

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Opel - 25. 7. 2022


Nový Opel Astra vypadá parádně, ale může vypadat ještě zajímavěji. Ukazuje to samotný Opel, který nechal nejnovější generaci Astry upravit. Jde o spolupráci s XS Carnight, která koncem července oslaví 20leté výročí srazů XS Carnight v Německu.

Německý tuningový specialista XS spolupracoval s automobilkou Opel a upravil nejnovější generaci Astry s plug-in hybridním pohonným ústrojím. Jde o auto s celkovým výkonem 133 kW/180 koní a s 360 Nm točivého momentu. Na pohonnou jednotku ovšem úpravce nesahal, zaměřil se čistě na doladění designu.

Přečtěte si také:  Manhart Performance představuje úpravu pro nový Range Rover

Opel i pomocí tohoto projektu chce ukázat, že jeho modely jsou dostupné pro komunitu fanoušků tuningu, i proto bude mít upravená Astra premiéru o víkendu 29. 7. až 30. 7. na sraze XS Carnight na olympijském stadionu v Berlíně. Další možnost pak bude v září na srazu XS Carnight u rakouského jezera Wörthersee.

Aby se mezi dalšími upravenými auty neztratila, dostala vzduchový podvozek GRINDS s možností změny světlé výšky a do podběhů putovala zcela nová a výrazně větší 20″ kovaná kola RVNT Forged (v sérii jsou maximálně 18″, dvorní úpravce Opel Irmscher nabízí 19″). Nakonec dostala bílá karoserie polep, který jako by z oka vypadl tradičním barvám Opel Motorsport: černou, šedou a žlutou. Nechybí ani samolepka na čelním skle, která právě na barvy Opel Motorsport odkazuje.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek