Opel nastupuje k jarní cenové ofenzívě

Autor: Pavel Srp - 4. 4. 2012


Nová motoristické sezona se rozjíždí – a Opel vyráží hned od startu pěkně zostra: Po výrazném přecenění se vozy Opel při zohlednění výbavy, výkonových parametrů a poskytované kvality stávají ve svých třídách nejvýhodnějšími nabídkami!

Corsa

Už za 199 900 Kč (hotově) může zákazník získat Corsu, v jejíž výbavě nechybí čelní airbagy, centrální zamykání, výškově nastavitelný volant i sedadlo řidiče a dokonce ani klimatizace nebo autorádio s CD přehrávačem. Využije-li zájemce značkového financování přes Opel Finance, činí cena takto vybavené Corsy jen 169 900 Kč. Corsu v základní výbavě pak může při využití nabídky Opel Finance získat již za 159 900 Kč!

Astra Classic

Pro svoji „nezničitelnost“ stále velmi populární Astra Classic se dostává pod čtvrtmilionovou hranici: Za 249 900 Kč, resp. 219 900 Kč (hotově / Opel Finance) je k mání pětidveřový hatchback Astra Classic 1.6/115 k, vybavený mj. stabilizačním systémem ESP, čelními a bočními airbagy, dálkově ovládaným centrálním zamykáním, el. ovládáním předních oken či koly 15“…

Meriva

Nepřekonatelně flexibilní Meriva, skvělý tip především pro rodiny s dětmi, se nabízí už za 269 000 Kč, resp. 239 900 Kč (hotově / Opel Finance). Vitální Meriva 1.4/100 k se přitom chlubí mj. systémem ESP, koly 15“, elektricky ovládanými předními okny a zpětnými zrcátky nebo airbagy řidiče a spolujezdce. Novou cenou se Meriva dostává na úroveň, za kterou se velmi dobře prodávala jejich generační předchůdkyně s mnohem jednodušší technikou i výbavou…

Astra

Psychologickou hranici 300 tisíc korun prolomila i Astra! Za pouhých 299 900 Kč / 269 900 Kč (hotově / Opel Finance) na zákazníky čeká atraktivní hatchback, vybavený mj. systémem ESP, autorádiem s CD přehrávačem, klimatizací, čelními a bočními airbagy, elektrickým ovládáním zrcátek a předních oken nebo dálkově ovládaným centrálním zamykáním.

Zřetelně poklesla i cena ostatních modelů Opel – Zafiry Classic, Insignie a dalších.

Všechny uvedené nabídky Opel Finance jsou podporovány importérem Opel, což se pozitivně projevuje na reálném navýšení, které zákazník za vůz zaplatí.

„Před hlavní sezonou jsme tedy „dobře vyzbrojeni“ – a věříme, že s podporou nedávno uvedených novinek Zafira Tourer, Astra GTC a Insignia BiTurbo se nám podaří posílit naši pozici na domácím trhu,“ říká Pavel Šilha, ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru