Opel Astra Sports Tourer je opět králem svého segmentu referentských automobilů – to je výsledek letošního ročníku celostátní ankety Fleet Awards, největší specializované ankety zaměřené na správu vozových parků a firemní automobily, vyhlašované vydavatelstvím Club 91 (tituly: FLEET firemní automobily, Pneu revue, AutoBusiness, Truck&Business).

„Astra Sports Tourer zvítězila v kategorii „Benefit“, v níž se hodnotí referentské vozy nižší střední třídy, které kromě firemní mobility představují i motivační aspekt pro pracovníky nižších manažerských funkcí,“ vysvětluje Martin Mensa, ředitel vydavatelství Club 91. „Astra ST obhájila své loňské prvenství, což rozhodně není příliš běžné a svědčí o tom, že má opravdu co nabídnout.“

O titulu rozhoduje více než stočlenná porota, složená z manažerů pohybujících se v oblasti správy vozových parků, vrcholných manažerů firem, majitelů, společníků atp. „Astra Sports Tourer se profiluje jako velmi atraktivní vůz, mířící v mnoha ohledech nad hranice svého segmentu. Už druhý titul Astry v mimořádně konkurenční anketě Fleet Awards, kde rozhoduje tak pestrá směs odborníků spjatých s firemními flotilami, samozřejmě vnímáme jako potvrzení kvalit našeho modelu,“ komentuje vítězství Astry Sports Tourer Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel.

Tisková zpráva/-PS-