Společnost OMV učinila další důležitý krok vpřed při vytváření nových standardů kvality pohonných hmot. Inovační tým OMV prováděl důkladný výzkum a rozsáhlé testování, aby bylo možné dokonale využít potřeby moderních technologií motoru auta. Výsledkem je zbrusu nové palivo OMV MaxxMotion 100plus, které nabízí řidičům v České republice novou úroveň kvality pohonných hmot. To znamená optimální funkčnost a vyšší výkon. Díky palivu OMV MaxxMotion 100plus tak mohou řidiči pro svá vozidla udělat něco výjimečného.

„Jsme hrdí na to, že nabízíme nový produkt, který dokonale splňuje technologické potřeby moderních vozidel,“ říká Klaus Jürgen Schneider, viceprezident maloobchodní sítě a dodává: „Neustále se snažíme přinést našim zákazníkům skutečnou přidanou hodnotu – ať už jde o ‚blaho‘ jejich vozů nebo samotnou cestu a požitek z jízdy.“

Aby OMV dostála těmto požadavkům, spojila produktový vývoj s nejvyššími standardy definovanými předními výrobci vozidel a motorů. Nový benzín dosahuje nejvyššího možného hodnocení kvality, neboť splňuje podmínky kategorie 5 Světové palivové charty (Worldwide Fuel Charter). Tímto nejvyšším oceněním kvality je potvrzena vedoucí role OMV ve výzkumu a vývoji technologie paliv.

OMV-Pavel-Turek-MaxxMotion-100plus

Kvalita pohonných hmot je důležitá pro správný chod motoru

Nový benzín zlepšuje výkon a zajišťuje optimální funkčnost a životnost motorů. „OMV MaxxMotion 100plus umožňuje vyšší výkon motoru1, jakož i výraznější zrychlení,“ vysvětluje Nikolaj Schubert, vedoucí oddělení inovací a rozvoje OMV.

Nový benzín OMV MaxxMotion 100plus nabízí řidičům nejen vyšší výkon, ale hraje také významnou roli při zachování funkčnosti a účinnosti moderních vozidel a motorů. Inovativní aditiva zabraňují tvorbě koroze v částech motoru, v systému vstřikování paliva a v palivové nádrži. Stávající usazeniny jsou ze sacích ventilů účinně odstraňovány, což prodlužuje životnost a maximalizuje výkon motoru.

Splnění požadavků definovaných automobilovým průmyslem

Světová palivová charta vydávaná mezinárodními asociacemi automobilového průmyslu definuje pět kategorií kvality benzínu, přičemž každá z nich odkazuje na specifické parametry a jejich příslušné hodnoty. Jejím cílem je podpořit optimální kvalitu a přizpůsobovat specifikace benzínu nejpřísnějším požadavkům výrobců automobilů a motorů. Kategorie 5 definuje nejvyšší stupeň kvality. OMV v České republice nabízí zcela nový benzín MaxxMotion 100plus, který kritéria kategorie 5 splňuje.

Přečtěte si také:  Škoda bude v aplikaci nabízet výhodné nabídky přímo podle aktuální polohy auta

„Tvrdě pracujeme na tom, abychom těmto standardům vyhověli,“ dodává Klaus Jürgen Schneider. „Nejdůležitější jsou ale naši zákazníci a výhody, které jim tento nový produkt může nabídnout. Opravdu se těšíme, až se řidiči na našich čerpacích stanicích sami přesvědčí, jak OMV MaxxMotion poskytuje maximální výkon – již od první natankované kapky.“

Nové palivo OMV MaxxMotion 100plus se vyrábí v rafinérii OMV v rakouském Schwechatu a již nyní jej mohou tankovat řidiči v Rakousku a Německu. V České republice, na Slovensku a v Maďarsku bude jeho prodej zahájen v červnu. Na podporu nového paliva je spuštěna mezinárodní marketingová kampaň, stejně tak je na jednotlivých trzích připravena řada místních prodejních a marketingových aktivit.

V České republice bude nové palivo podpořeno přímo na čerpacích stanicích, na webu i Facebooku OMV. Paliva MaxxMotion získávají nového ambasadora, kterým je Pavel Turek, expert na tématiku Formule 1. Od června do srpna bude spuštěna masivní rádiová, tištěná i venkovní kampaň. Ve spolupráci s rádiem Frekvence 1 budou během letních měsíců probíhat „ochutnávky“ paliva zdarma. Zároveň také zákazníci, kteří v červnu natankují jakékoli palivo MaxxMotion, získají další zvýhodnění v probíhající spotřebitelské akci s Jakubem Vágnerem a budou moci získat produkty Goodyear rychleji.

Pavel Turek doporučuje kvalitu paliv MaxxMotion

Pavel Turek jako jediný Čech pronikl do marketingu Formule 1, kde se proslavil. Více než dvacet let působil ve vrcholných manažerských pozicích nejen v F1, ale také v Moto GP, v rallye (WRC) a závodech letadel. S týmem McLaren absolvoval bezmála 250 Velkých cen Formule 1. Rychlosti a adrenalinu se Pavel Turek nevzdává. Také proto, jako expert na tématiku Formule 1, doporučuje prémiová paliva MaxxMotion od OMV.

„Rizika spojená se soutěžemi rychlých kol mě naučila odpovědnosti, důvěře v kvalitu a sázce na jistotu,“ vysvětluje Pavel Turek svůj životní postoj a dodává: „Paliva MaxxMotion od OMV jsou pro mne jedničkou na trhu a kvalitním partnerem na cestách. Proto jsem rád přijal nabídku spolupráce a těším se na společné projekty.“

Novinky, které Pavel Turek během svého působení v závodech F1 představil ve stáji McLaren, změnily marketing celé série. Získané zkušenosti a kontakty z vrcholných manažerských pozic posléze uplatnil ve vlastní agentuře, kterou založil společně s týmovým jezdcem Davidem Coulthartem a legendou MotoGP Mickem Doohanem.

Přečtěte si také:  Škoda bude v aplikaci nabízet výhodné nabídky přímo podle aktuální polohy auta

„Pavel Turek je profesionál tělem i duší. Jsme velmi rádi, že právě on přijal naši nabídku a stal se ambasadorem prémiových paliv OMV MaxxMotion,“ sdělil ke spolupráci Michal Janda, marketingový manažer OMV Česká republika. „Svět paliv je velmi úzce spjat s motoristickým sportem, adrenalinem a rychlostí. Stejně jako Pavel Turek i my víme, že kvalita je vždy zárukou dobrého výsledku a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Naši zákazníci se už teď mohou těšit na léto, kdy pro ně chystáme řadu zajímavých akcí,“ dodává Janda.

Od 1. června 2016  se řada prémiových paliv OMV MaxxMotion, jejichž ambasadorem je právě Pavel Turek, rozrůstá o benzín MaxxMotion 100plus. Ten splňuje nejpřísnější požadavky kvality a přináší řidičům větší požitek z jízdy s menším opotřebením a vyšším výkonem.

Pavel-Turek-OMV-MaxxMotion-100plus