Olympijská atmosféra v Praze s podporou ŠKODA AUTO

Autor: Pavel Srp - 30. 1. 2014


ŠKODA AUTO podpoří olympijskou atmosféru v Praze. Mladoboleslavská automobilka podporuje Olympijský park Soči-Letná, který bude otevřen od 7. do 23. února 2014 v Praze, na Letenské pláni. Pořadatelem akce je Český olympijský výbor. Olympijský Park nabídne pestrý zábavný program, přímé přenosy ze Soči, atraktivní možnost vyzkoušet si pestrou paletu zimních sportů a soutěže o hodnotné ceny. ŠKODA AUTO, coby hrdý partner Českého olympijského výboru, tak připomene více než dvacet let trvající podporu sportu na národní a mezinárodní úrovni.

nahled SKODA Octavia in Sochi 2014

Zimní olympijské hry v Soči jsou v letošním roce vrcholem sportovních aktivit značky ŠKODA. V rámci sponzoringu VOLKSWAGEN GROUP RUS se ŠKODA AUTO Rusko podílí na vrcholné zimní sportovní události roku 2014. Jádrem této podpory je poskytnutí více než 500 vozů značky ŠKODA pro přepravu osob v Soči.

Podpora Olympijského parku Soči-Letná je součástí úspěšného partnerství společnosti ŠKODA AUTO s Českým olympijským výborem. Automobilka od roku 1993 podporuje naše olympioniky. Koncem roku 2013 prodloužila ŠKODA navíc svou podporu domácího paralympijského týmu, a to do roku 2016.

„Do Soči se upře pozornost veřejnosti z celého světa,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „Vedle aktivit přímo v Soči, které pořádá ŠKODA AUTO Rusko, klademe velký důraz na to, aby čeští fanoušci mohli olympijskou atmosféru prožívat co nejintenzivněji a fandit českým reprezentantům i doma. Olympijský park Soči-Letná k tomu nabízí jedinečnou příležitost. Věříme, že sportovní atmosféra i za přispění domácí automobilky, návštěvníky nadchne,“ doplňuje Luboš Vlček.

Po dva týdny bude dočasný olympijský park lákat řadou atrakcí pro celou rodinu. Nejdůležitější sportovní podniky budou z ruského Soči na černomořském pobřeží živě přenášeny na velkoplošné obrazovky v areálu. Česká televize přitom bude vysílat přímo ze stánku ŠKODA v Soči. Fanoušci zimních sportů navíc dostanou příležitost si aktivně zasportovat. V parku naleznou hokejové hřiště a kluziště, běžkařskou trať, ledovou dráhu na curling a snowpark. Na ústředním pódiu se budou konat koncerty a další kulturní akce včetně autogramiád olympioniků. Značka ŠKODA zde představí aktuální modelovou paletu. Návštěvníci navíc budou moci v duchu fair play soutěžit o atraktivní ceny, mezi nimi také o poslední novinku – modernizovaný model ŠKODA Yeti.

Také v Mladé Boleslavi, domovském městě automobilky ŠKODA AUTO, budou moci fanoušci žít atmosféru olympijských her: Vzdělávací centrum Na Karmeli se promění na Olympijské centrum. Zaměstnanci automobilky, stejně tak jako široká veřejnost, mohou sledovat vybrané živé přenosy z olympiády na velkoplošné obrazovce. I zde je připraven bohatý doprovodný program. Podrobnosti budou zveřejněny na www.nakarmeli.cz.

ŠKODA AUTO je na národní i mezinárodní úrovni jeden z největších podporovatelů sportu a dokazuje tak svou společenskou odpovědnost. Vedle olympijských her zaměřuje automobilka své sponzorské aktivity v oblasti sportu zejména na lední hokej a cyklistiku.

140130 SKODA Octavia in Sochi 2014

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru