Po tom, co byl tento týden zveřejněn oficiální plakát a video se sestřihem těch nejlepších scén z předchozích filmů, byl konečně vydán také oficiální trailer. Sedmý díl se bude jmenovat jednoduše Furious 7, tedy zběsilá sedmička, a podle dvou a půl minutového videa se bude opět na co dívat.

V sedmém pokračování této úspěšné filmové série se představí již z předchozích dílů dobře známí herci. Jmenujme například Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jason Statham, Tony Jaa, Djimon Hounsou, Kurt Russell, Lucas Black, Bow Wow, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, John Brotherton, Susan Santiago, Ludacris, Ronda Rousey, Brian Mahoney či Ali Fazal.

Sedmý díl původně vůbec nemusel být dokončen, když přibližně před rokem tragicky zahynul hlavní hrdina Paul Walker. Vše se však nakonec povedlo a jeho roli doplnil počítač a jeho mladší bratr.

Premiéru bude mít film na jaře příštího roku. do amerických kin se podívá 3.dubna, Evropa si bude muset dalších pár týdnů počkat.

Comments are closed.