Už jsme si to několikrát ověřili… Když jste americký rapper a lidé vás znají, zlaťáky se vám jen sypou. Pak si můžete pořídit superdrahá a exkluzivní auta a klidně si je nechat ještě upravit. Má to tak například Tyga nebo Chris Brown a další, třeba i Xzibit.

Toho mnoho fanoušků může znát z účinkování amerického televizního pořadu Pimp My Ride, který se věnoval tuningu. Úpravy prováděla asi nejznámější tuningová společnost v Americe, West Coast Customs. Xzibit si může dovolit opravdu to nejlepší, co se dnes dá koupit, například Bugatti Veyron. Když máte za sebou moderování pořadu o tuningu, zcela jistě vaše auto nemůže zůstat „obyčejné“, sériové. A to ani v případě, že ho na silnici téměř nepotkáte.

Xzibit se se svým Bugatti Veyron zúčastní letošního závodu Gumball 3000, takže bylo potřeba ho řádně vylepšit. Karoserie byla převlečena do bílé matné fólie doplněné o některé detaily v červené barvě. Takhle by to ale bylo moc obyčejné, takže původní kola ukrývající obrovské brzdy a červené třmeny byla nalakována do krémové barvy, a prahové nástavce jsou vyrobeny z pravého karbonu.

Změnám neunikl ani interiér, který byl přečalouněn do kombinace Alcantary a červené kůže. Když se podíváte lépe, uvidíte, že červená kůže na řadící páce pochází z krokodýla.

Co na to říkáte? Schvalujete úpravy i na takových autech nebo by měly zůstat golfům?

-PS-