Obrazem: Upravený Chevrolet Monte Carlo na prodej v Polsku

Autor: Pavel Srp - 6. 1. 2013


Custom americké káry nejsou na prodej pouze v USA, ale občas i blíže k našim hranicím. Nedávno byla jedna taková na prodej na severu od nás – v Polsku. Na polském aukčním serveru allegro.pl je inzerát, jehož obsahem je upravený Chevrolet Monte Carlo z roku 1970.

Jde o opravdovou klasiku, která má pod kapotou motor V8 o objemu 5,7 litru (350 kubických palců) spojený s automatickou převodovkou. A jak se na pravou ameriku sluší a patří, výkon putuje pouze na zadní kola. Ale nejsou to kola jen tak ledajaká. Jsou to 22″ kola dovezená přímo z USA, prý to nejsou žádné čínské repliky, zdůrazňuje v inzerátu prodávající.

Stejně jako kola, je i auto dovezeno z USA. Do Polska se dostalo v roce 2010 a ihned poté prošlo kompletní renovací. Ta se zaměřila nejen na vzhled, ale i na techniku. Přečalouněn byl kompletně interiér. Přední i zadní sedadla jsou čalouněna přírodní kůží, stejně jako výplně dveří. Palubní deska byla vyměněna a vše ostatní s náležitou péčí opraveno. Exteriér prošel kompletní opravou a dostal nový modrý lak.

Aby si řidič řádně užil velký motor, instalován byl kompletně nový výfuk, který, stejně jako kola, putoval přes oceán. Docela mě mrzí, že prodejce k inzerátu přidal pouze fotky. Docela by mě zajímalo i nějaké video, na němž je nový výfuk slyšet. Ale určitě vás zajímá to nejdůležitější – cena. Upravený Chevrolet Monte Carlo se prodal za 26 300,00 zlotých, to je asi 162 tisíc Kč. A to vůbec není mnoho, co říkáte?

-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru