Oblíbené trio z Top Gearu přistiženo při natáčení – video

Autor: Anina Russová -   25. 6. 2013


Natáčení  dvacáté série oblíbeného britského pořadu Top Gear je v plném proudu a trio moderátorů bylo před pár dny spatřeno v centru Londýna ve třech Jaguarech F-type a s obrovskými britskými vlajkami. Video je z dílny známého uživatele youtube s přezdívkou Shmee150.

Jako obvykle,  nejsilnější možný motor (tedy V8) má Jeremy, Richard dostal V6 a James tradičně to nejobčejnější, co Jaguar nabízí – je to V6, ale s nejnižším výkonem. Jeremy pak na svůj profil na Twitteru sdílel fotku z natáčení toho samého dílu a jak je vidět, Jaguary nejsou to jediné, na co se budeme moci těšit. :)

Upřímně se přiznávám, že bych někdy tyhle tři chtěla někde při natáčení potkat. Říká se, že jsou v soukromém životě hodně uzavření, a že Richard Hammond se ani moc nesměje, ale v Top Gearu působí úplně jinak. Proto se moc těším na další, již 20. řadu, která v Anglii startuje už tuto neděli 30. června na BBC2. Pokud stejně jako já tuhle stanici nechytáte, tak nás všechny zachrání internet, kde by nové díly měly jít současně s těmi v televizi.

Podívat se můžete také na oficiální trailer na celou 20. sérii:

-AR-

Štítky: , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *