V zimních měsících dostávají vozidla pořádně zabrat. Silnice jsou posypané solí, která nemá zrovna vlídný vliv na podvozek. Stejně tak dostávají zabrat i stěrače, zejména ve dnech, kdy je teplota pod bodem mrazu. Pokud jste se tedy rozhodli udělat kompletní generálku nejen na svém vozidle, ale třeba i jízdním kole, poradíme vám, odkud objednat veškeré autodoplňky a cyklodoplňky.

Prvně se tedy zaměřte na stěrače, jejichž perfektní funkčnost oceníte v okamžiku, kdy začne pršet. Především během jarního období bývá počasí nevyzpytatelné, a tak nikdy nevíte, kdy vás překvapí silný a neustupující déšť. Oblibě se těší především stěrače BOSCH, přičemž daná značka má na trhu přední postavení. Jestliže nenajdete pro svůj automobil stěrače od této značky, nevadí, ještě můžete vložit důvěru do stěračů ALCA a HEYNER.

Přezujte na letní gumy

Dále určitě přezujte zimní pneumatiky na letní. Postarejte se také o to, aby byly v pořádku šrouby a matky kol, což je zárukou vaší bezpečnosti. Zakoupit se dají bezpečnostní šrouby a matice, a tím pádem máte jistotu, že vám nikdo jen tak kola nepovolí.

Připravte i klimatizaci, vedro brzy udeří

Stačí se podívat na předchozí roky, kdy skončila zima a takřka okamžitě začaly letní teploty. V letošním roce to podle meteorologů nebude jinak, a tak se teprve rozloučíme se zimou a už zanedlouho se o slovo přihlásí teploty nad 20 °C. Připravte tedy klimatizaci dříve, než vypuknou vedra.

Kde koupit autodoplňky?

S autodoplňky přichází internetový obchod obchod77.cz, kde najdete příslušenství od různých značek, a to jak těch známých, tak i těch méně proslulých. Pokud navíc patříte mezi milovníky cyklistiky, můžete rovnou udělat generálku svému bicyklu a objednat si cyklodoplňky z toho samého e-shopu. Ušetříte tak za poštovné.