seat-klub-sraz-kveten-2019-pozvanka- (8)

O tomto víkendu se koná již 20. sraz majitelů a příznivců vozů SEAT

Autor: Tisková zpráva - 6. 5. 2019


Již tento víkend bude v okolí hradu Pecka ve stejnojmenné obci v Královéhradeckém kraji zvýšený výskyt vozidel značky SEAT. Svůj, již 20. sraz tu totiž mají jejich majitelé a příznivci. Setkání pořádá SEAT KLUB ČR a zváni jsou všichni majitelé a příznivci vozů této španělské značky.

Tento ročník bude speciální tím, že jde o jubilejní 20. ročník srazu. Pořadatelé si tak pro návštěvníky v kempu připravili spoustu doprovodného programu, který je naplánovaný na sobotu 11. května 2019.

Návštěvníci srazu budou moci svá auta vystavit, ale také změřit své síly s ostatními v několika rozličných soutěžích. Pro některé z nich bude potřeba využít hmat, pro jiné zkušenosti z hraní počítačových her, případně řidičské zkušenosti při parkování na přesnost a podobně.

V rámci srazu mohou návštěvníci hlasovat on-line o nejhezčí SEAT srazu. V této kategorii bude nakonec vyhlášeno TOP 10 automobilů. Pro zájemce je připraveno také představení jejich automobilu porotě. Své auto pak představí představí společně s moderátorem srazu přímo u hlavního pódia.

Na srazu jsou samozřejmě vítány i děti, protože i pro ně je připraven doprovodný program. Kromě možnosti využití místních sportovišť budou moci soutěžit v jízdě na elektrické koloběžce SEAT: eXS KickScooter powered by Segway, počítačovém trenažéru na závodním okruhu anebo projet připravenou trať autíčkem na dálkové ovládání. Tyto aktivity si ale jistě užijí i dospělí.

Jeden z partnerů srazu, kterým je autorizovaný prodejce vozidel značky SEAT, Pyramida Průhonice, přiveze na sraz předváděcí modely SEAT. Ty bude možné si nejen prohlédnout, ale také si je v rámci předváděcích jízd zdarma vyzkoušet.

Na sraz mohou přijet i majitelé automobilů značky SEAT, kteří nejsou členy klubu, jakož i majitelé sériových, upravených, nových i ojetých automobilů SEAT. Přihlásit se bude možné totiž také do soutěží o auto s nejvíce najetými kilometry a o nejstarší vůz na sraze.

20. SEAT sraz se bude konat v kempu Koupaliště a kemp Pecka od pátku 10. 5. 2019 do neděle 12. 5. 2019. Hlavní program je naplánován na sobotu 11. května. Vjezd na sraz je stanoven na 100 Kč za auto, pro členy spolku SEAT KLUB ČR z.s. je zdarma.

Další informace včetně kompletního programu, kontaktu a mapky lze nalézt na webových stránkách: https://seat-mania.cz/seatsraz.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru