„Nový“ Top Gear zná své kompletní složení

Autor: Pavel Srp - 11. 2. 2016


BBC dnes představila kompletní složení „nového“ Top Gearu. Po trojici moderátorů, které už známe delší dobu, se k nim minulý týden přidala postava Matta LeBlanca a dnes další pár moderátorů.

Top Gear tak, jak jsme ho znali několik dlouhých let, skončil po aféře, kdy Jeremy Clarkson inzultoval jednoho z produkčních. Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, jak to s tímto nejznámějším motoristickým pořadem bude pokračovat. Vedení britské televize BBC si s tím ale poradilo po svém a už natáčí nové díly. Premiéra prvního z nich by se měla odehrát již za necelého čtvrt roku.

Dosud nebylo oficiálně známo, kdo bude pořad uvádět. Objevovaly se jen samé spekulace. Zatím byla odtajněna čtyři nepotvrzená jména. To se teď změnilo, nejen, že již známí čtyři moderátoři byli potvrzeni, ale přibyla k nim některá další jména. Na přiložené fotografii tak můžeme vidět kompletní novou sestavu. Zleva: novinář Rody Reid (jediný člověk z lidu, který prošel otevřeným konkurzem), závodnice Sabine Schmitz, herec Matt LeBlanc, rozhlasový moderátor Chris Evans, novinář Chris Harris, legenda F1 Eddie Jordan a Stig. Všem v žilách koluje benzín, takže se rozhodně máme nač těšit. Otázkou zůstává, jak si s touto výzvou poradí

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru