2021-renault_koleos- (1)

Nový Renault Koleos se v předních i zadních světlometech všech verzí pyšní novým světelným podpisem využívajícím 100 % LED technologii. Přední LED světlomety nabízí o 25 % lepší výkon ve srovnání s halogenovou technologií a zároveň spotřebují o 10 % méně energie. Do zadních 3D LED světlometů jsou zakomponována dynamická směrová světla. 

Co se týče barev a materiálů, Renault Koleos bude představen v nové barvě karoserie Šedá Highland a s novým koženým interiérem. Kožené čalounění Riviera Camel, které je k dispozici u výbavy Intens, je na dveřních panelech a palubní desce doplněno vložkami z hnědého dřeva vytvářejícími uvnitř vozu dojem skutečné exkluzivity.

Přečtěte si také:  Renault Koleos se představuje pro nový modelový rok 2021. Přináší drobné retuše i změny výbavy

Ve spojení s pohonem všech kol je nyní pro model Koleos dostupný také asistent pro jízdu z kopce. Toto zařízení, dodávané v kombinaci s naftovým motorem Blue dCi 190 4×4 X-Tronic, pracuje v rychlostech 5-30 km/h a omezuje rychlost sestupu, aniž by bylo nutné použít brzdový pedál. Ideální pro využití v terénu, kde řidiči dává možnost maximálně se soustředit na cestu.

Nový Renault Koleos také zjednodušuje svou nabídku, která nyní začíná úrovní výbavy Intens. Benzínový motor TCe 160, spolu se sedmistupňovou převodovkou EDC, nabízí pohodlí a šetrnost zároveň, produkuje totiž 153g CO2/km. Všechny motory navíc splňují normu Euro6 DFull (TCe 160 EDC a Blue dCi 190 4×4 X-Tronic).

Přečtěte si také:  Test Renault Clio E-Tech hybrid (2020)

Ceny startují na 845 000 Kč ve výbavě Intens s motorizací TCe 160 EDC a na 1 015 000 Kč ve výbavě Intens s motorizací Blue dCi 190 4×4 X-Tronic. Za vozy ve výbavě Initiale Paris je příplatek rovných 100 tisíc korun.