Krátce před svým oficiálním uvedením na evropské trhy dosáhla zcela nová 5. generace jednotunového pick-upu MITSUBISHI L200 významného úspěchu, když byla předním britským automobilovým týdeníkem AUTO EXPRESS jmenovaná „Pick-Upem roku 2015“.

Zcela nové Mitsubishi L200 je strategickým klíčovým modelem Mitsubishi Motors Corporation s globálním plánovaným objemem prodeje 200 000 vozů ročně ve 150 zemích světa, přičemž je prvním z nové generace jednotunových pick-upů, který posouvá celý segment na novou technologicky vyspělejší úroveň (technologie motoru, nízké emise CO2, aerodynamika, snížení hmotnosti, aktivní bezpečnost atd.). Zároveň však přináší i komfort, pohodlí, bohatou výbavu a vnímanou kvalitu vozů kategorie SUV.

Společnosti Mitsubishi Motors Corporation a Mitsubishi Motors UK si tohoto ocenění mimořádně váží, protože jim bylo uděleno na největším a také nejvíce konkurenčním trhu v Evropě pro model L200, který ve Velké Británii obsazuje 2. místo v segmentu: „Toto ocenění vnímáme jako ideální odrazový můstek pro úspěšné uvedení nové L200 na trh ve Velké Británii v druhé polovině roku. Zároveň je potvrzením, že nové Mitsubishi L200 5. generace má všechny předpoklady k tomu, aby vzalo trh pick-upů útokem.“

New generation Mitsubishi L200 - AUTO EXPRESS

Comments are closed.