Nové MINI One je unikát, stejně jako každé jiné MINI. Individualizaci se meze nekladou, připravené jsou odlišně lakované střechy, kryty vnějších zpětných zrcátek, pruhy na kapotu nebo různé typy kol. Například MINI One s přeplňovaným motorem o výkonu 75 kW/102 koní je schopné zrychlit z 0 na 100 km/h za 9,9 sekundy a jet nejvyšší rychlostí 195 km/h, vykazuje přitom spotřebu paliva 4,7 až 4,6 l/100 km (podle velikosti pneumatik). Tento kompaktní městský vůz osloví i komfortem a především podmanivými jízdními vlastnostmi, které svým charakterem připomínají motokáru.

Nové MINI One je k dispozici již za 5999 Kč bez DPH měsíčně (7259 Kč s DPH). Jelikož se jedná o operativní leasing, zákazníci neplatí žádnou akontaci předem a mohou rovnou svůj vůz používat. Smlouva je postavena na 36 měsíců a kalkulována na nájezd 15 000 km ročně. Případné kilometry nad nebo pod tento limit se na konci trvání smlouvy finančně kompenzují. Zákazník nového MINI One má ve splátce kompletní pojištění, vůz je přihlášený a stejně jako je tomu u každého nového vozu MINI, zahrnuje i servisní paket MINI Service Inclusive, jehož součástí jsou prohlídky po dobu 5 let nebo do ujetí 50 000 km zdarma.

Tato speciální nabídka operativního leasingu na nové MINI One je platná do odvolání. Více detailů je připraveno na www.mini.cz a u autorizovaných prodejců MINI. Služby MINI Financial Services jsou v České republice nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, a.s.

nova-generace-mini-zahajeni-prodeje-cr-02