SPECIALIZED-for-BMW-Turbo-Levo-FSR-6Fattie

BMW Lifestyle a výrobce špičkových kol SPECIALIZED společně přicházejí s ideálním cestovním společníkem pro každého, kdo chce objevovat nové cesty, otestovat své limity a vychutnat si nespoutaný pocit nezávislosti a svobody v jakémkoli terénu – s limitovanou edicí kola SPECIALIZED Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

SPECIALIZED for BMW – společná vášeň pro revoluční sportovní charakter

Zatímco značka BMW nedávno ohromila segment vozidel SAV (Sports Activity Vehicle) novou generací modelu X3 s vrozenou sportovností, úchvatným designem a příkladnou všestranností, společnost SPECIALIZED zase výrazně posouvá laťku jednostopých strojů svým modelem Turbo Levo FSR 6Fattie. Tyto dvě prémiové značky spojuje intenzivní vášeň pro sportovní dynamiku, láska k průkopnickým konstrukcím a technologiím, jakož i nekonečná snaha stále překonávat samy sebe.

Integrální konstrukce a optimální funkčnost

To vše se jasně projevuje i ve speciální edici kola SPECIALIZED Turbo Levo FSR 6Fattie ze série SPECIALIZED for BMW. Toto horské kolo zaujme bezkonkurenční kombinací sportovního designu s nejmodernějšími technologiemi, které jsou společně zárukou nekonečné radosti z jízdy.

Zatímco umístění středového složení, 2,8palcové pneumatiky, automaticky nastavitelná teleskopická sedlovka a mimořádně krátká zadní stavba dodávají kolu výbornou ovladatelnost, motor s nominálním výkonem 250 W vydatně podporuje pohon pedály, aniž by ho bylo slyšet. To vše jsou správné předpoklady pro zdolání dlouhých terénních tras a prudkých stoupání, které by se standardním horským kolem byly příliš namáhavé.

Kromě zaručení optimální ochrany má plná integrace modulu pohonu do speciálně vyvinutého hliníkového rámu zásadní vliv i na sportovní vzhled a rychlost kola.

Díky inspiraci nejnovější generací automobilu BMW X3 se kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie vyznačuje úchvatným, exkluzivním modrým lakem v barvě Phytonic Blue, která je zároveň oficiální barvou modelu X3. Nepřehlédnutelný nápis „SPECIALIZED for BMW“ na zadní stavbě ladí s designovými doplňky na rámu a sedlové trubce, který ještě podtrhuje sportovní a dynamický charakter tohoto kola.

Jeho integrální konstrukce přináší další výhody v podobě optimálního rozložení hmotnosti, a to i při náročné jízdě. Baterie s kapacitou 504 Wh je vybavena praktickým nabíjecím mechanismem, který ji umožňuje vyjmout z kola a nabíjet nezávisle. Nabíjecí kabel, který speciálně vyvinula společnost BMW, má důmyslné provedení a umožňuje pohodlné nabíjení z 12V zásuvky v zavazadlovém prostoru automobilu bez negativního vlivu na funkčnost jeho akumulátoru.

Přečtěte si také:  A pak že jsou obří ledvinky BMW propadák. Někteří si je dávají na starší modely

SPECIALIZED-for-BMW-Turbo-Levo-FSR-6Fattie

Specializovaná aplikace Mission Control

Kromě toho, že jasně dokazuje nevídané možnosti v oblasti propojení mobilních technologií, aplikace SPECIALIZED Mission Control, speciálně vyvinutá pro tento účel a dodávaná přímo s jízdním kolem, představuje praktický nástroj, který posouvá intenzitu radosti z jízdy na zcela novou úroveň. A to navíc způsobem, který se dokonale přizpůsobí osobitým zvyklostem a schopnostem jednotlivých cyklistů.

Tato aplikace umožňuje upravit technické parametry elektromotoru na míru dle individuálních požadavků každého jezdce a terénu. Optimální podpora pedálového pohonu se vypočítá na základě přesně zadané vzdálenosti a času, čímž zaručí optimální činnost baterie po celou plánovanou trasu.

Horské kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je tedy ideální volbou na auto-cyklistické výlety pro všechny, kteří rádi naplňují své cíle se sportovním nadšením a vášní.

Model SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie v kompletním provedení i s barevně sladěnou lahví na vodu bude v prodeji od konce srpna 2017 u vybraných Autorizovaných Dealerů BMW a vybraných maloobchodních prodejců značky SPECIALIZED.

Cena kola SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je 146 000 Kč.