Nové DS 5 v Ženevě oceněno jako „Nejlepší sériový automobil autosalonu“

Autor: Tisková zpráva - 15. 3. 2015


Auto Plus a RTL zvolily na ženevském autosalonu „Nejlepším sériovým automobilem autosalonu“ novou DS 5, která si na ženevském mezinárodním autosalonu odbyla světovou premiéru.

Pro vůz, který bude na evropský trh uveden v červnu 2015, i pro značku DS, která startuje svou samostatnou existenci, jde o velmi významné ocenění.

Po koncepčním vozu Divine DS, který získal v září loňského roku na pařížském autosalonu cenu „Nejlepší koncepční vůz“ přišla řada na novou DS 5.

Tato vlajková loď značky DS, která se na ženevském autosalonu představila ve světové premiéře, totiž získala ocenění „Nejlepší sériový automobil autosalonu“, které uděluje Auto Plus a RTL.

Toto ocenění vzešlo z hlasování čtenářů, posluchačů a návštěvníků webových stránek těchto dvou médií, kteří mohli dva týdny vybírat své favority. Na výběr měli čtyřicítku nových modelů rozdělených do čtyř kategorií: sériový vůz, ekologický vůz, koncepční vůz a oblíbené auto dětí.

Nová DS 5 získala ve své kategorii 30 % hlasů a porazila tak svých zbývajících 13 konkurentů.

Hlasující okouzlil její avantgardní styl – zejména propracovaná vertikální maska chladiče, její elegance a péče o detail a její „Hi-tech“ technologie, jako světlomety s technologií DS LED Vision a místo řidiče ve stylu kokpitu s dotykovým sedmipalcovým displejem…

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek