PSA-Free2Move-CarOnDemand

Nová služba Car On Demand: Free2Move zavádí ve Francii jednoduchý pronájem automobilů skupiny PSA

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: PSA - 30. 6. 2020


Nová nabídka cílí na uživatele, kteří potřebují mít za rozumnou cenu vůz k dispozici po dobu několika měsíců bez smluvního závazku z hlediska doby pronájmu.

Pro soukromé zákazníky je Free2Move Car On Demand alternativou k nákupu automobilu nebo dlouhodobému pronájmu díky online řešení přizpůsobeného jejich potřebám mobility pro dobu několika měsíců.

„Kvůli práci se musím často stěhovat. Car On Demand mi poskytuje flexibilitu, kterou jsem potřeboval. Mohu každý rok auto změnit a předplatné můžu kdykoli zastavit a zase obnovit. Je to ideální řešení,“ Axel P.

Firemním zákazníkům, kteří rozjíždějí nové podnikání a neví, jak se jim bude dařit, poskytuje nabídka bez závazků flexibilitu, která je založena na měsíční bázi a usnadňuje jim řízení firmy.

ŠKODA Felicia slaví 20 let, odstartovala novou éru automobilky

„Díky tomuto řešení jsem byl schopen reagovat na sedmiměsíční vrchol aktivity, který pokračoval několik měsíců a vyžadoval několik dalších pracovníků. Ve střednědobém horizontu jsem podobnou jednoduchost a flexibilitu nenašel,“ Bernard L., Fleet manager malých a středních podniků.

Související služby v balíčku all-inclusive

Free2Move disponuje pro tuto službu více než 2000 vozů a 50 verzí modelů značek Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Opel, tedy nejnovější automobily s elektrickými i spalovacími motory za nejlepší ceny. Online předplatné služby zahrnuje:

  • Nabídka jedné výměny vozu ročně
  • Údržba, včetně prohlídek a servisu vozidla a jeho pneumatik
  • Asistence 7/7 v případě poruchy, nehody nebo potřeby telefonické rady
  • Bezkontaktní doručení vozu a jeho vyzvednutí na požadované adrese.

Pro zjednodušení administrativních postupů sdružuje Car On Demand všechny související služby na jedné měsíční faktuře.

Car On Demand rozšířil nabídku mobility značky Free2Move ve Francii, která zahrnuje carsharing, krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý pronájem, přístup k nabíjecím stanicím, parkování a online správu vozového parku.

Služba Car On Demand je zatím k dispozici pouze ve Francii.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek