Nová škodovácká jména Sharyaq a Prediaq všem zamotala hlavy. Upravené vozy si budete moci prohlédnout v Praze

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Škoda -  19. 9. 2022


Koncem minulého týdne snad celý internetový svět obletěla zpráva, že si Škoda nechala zaregistrovat dvě nová jména Sharyaq a Prediaq. Vzhledem k tomu o automobilky oblíbenému písmenu Q na konci obou jmen se rychle začalo spekulovat o tom, že jde o označení chystaných nových modelů. Pravda to je ale jen na půl.

Škoda Auto je již tradičním partnerem českého hokeje. A vzhledem k tomu, že v Praze během letošního podzimu proběhne několik významných zápasů zámořské NHL Global Series, právě mladoboleslavská automobilka u toho nemůže chybět.

Přečtěte si také:  Škoda si zaregistrovala jména pro své nové modely. Mají na konci Q a znějí zvláštně

A právě u příležitosti této velké hokejové události si Škoda nechala obě jména zaregistrovat. Vysvětlení nám poskytl přímo Pavel Jína, tiskový mluvčí českého zastoupení mladoboleslavské automobilky, který řekl: „Jména SHARYAQ a PREDIAQ nechala ŠKODA AUTO zaregistrovat v rámci propagačních aktivit spojených s chystanou hokejovou událostí letošního podzimu v podobě zápasů zámořské NHL hraných v Praze. Hokej patří k základním pilířům sponzoringové strategie značky ŠKODA, a proto ani u této akce nebude chybět. Dneškem startuje roadshow po městech a speciálně upravené vozy budou k vidění i v den zápasů před O2 Arénou.“

Takže o nové vozy svým způsobem nejde, nicméně i tak si rozhodně zaslouží pozornost. Kdy jindy si budete moci prohlédnout dva velmi speciální vozy, kterým nechybí pořádná žraločí ploutev a velké tesáky?

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *