Když jste individualista a můžete si to dovolit, asi si pořídíte auto, které na ulici jen tak nepotkáte. Pokud ale nemáte na to, aby vám automobilka postavila auto přímo pro vás, budete muset trochu improvizovat. Jako majitel této Acury NSX.

Acura NSX nebo také Honda NSX (tak se značí v Evropě) je hybridní sportovní automobil. Pohání ho hned čtveřice motorů. Benzinovému motoru V6 3,5 litru s 373 kW/507 koňmi a s 550 Nm pomáhají totiž tři elektromotory. Ten hlavní je umístěn přímo vedle spalovacího motoru, má výkon 35 kW/48 koní, točivý moment 148 Nm a je spojen přímo s devítistupňovou automatickou převodovkou. K těm se přidávají další dva, které oba disponují výkonem 27 kW/37 koní a točivým momentem 73 Nm. Celkový výkon pohonného ústrojí je 428 kW/582 koní!

Auto už se prodává a pokud máte peníze, můžete si ho bez problémů koupit. Mohlo by se tedy stát, že se na ulici potkáte s druhým takovým. A to přece nechcete! Řešením je si auto upravit. Někomu stačí vyměnit kola, jiný se potřebuje odlišit více. A pro takové je tu Liberty Walk. Od nich si klidně můžete koupit vcelku nápadný rozšiřovací kit klidně i s velkým přítlačným křídlem. A přesně tak to udělal majitel bílého auta z videa. Líbí se vám?

People's reaction to the #F7LTHY Liberty Walk LB★WORKS ACURA #NSX #libertywalk #lbworks #lbperformance #ferrari #worksnation #vegas #acurahttp://www.libertywalk.co.jp

Zveřejnil(a) Liberty Walk dne 25. listopad 2017