Nizozemský umělec upravuje auta na ulici pomocí lepenky a krabic

Autor: Anina Russová - 16. 10. 2015


Představte si, že ráno zaparkujete auto před domem a čekáte, že tak jak jste ho odstavili, tak ho také najdete. Normální situace, že? Jenomže ne tak v Nizozemí, tam se může stát, že vaše auto bude ráno olepené papírovými krabicemi ve stylu aut z Rychle a zběsile. Jak byste reagovali? Zloba? Nebo snad smích a opatrné sundávání nalepených krabic? Asi záleží, na jaké auto by tento noční amsterdamský umělec, který si říká Max Siedentopf, uspořádal nálet.

Ten se totiž po nocích plouží po Amsterdamu a na první pohled obyčejná auta bez života „upravuje„. Postupuje prý dost opatrně na to, aby se autu nic nestalo. Když dolepí nárazníky, umělé nádechy, šílená křídla nebo rozšířené blatníky, rychle si svou práci vyfotí a zmizí pryč dříve, než si ho někdo všimne.

Těžko říct, co ho k tomu vede. Nicméně tentokrát bychom asi byli shovívaví. Pokud autu opravdu nic neudělá, asi bychom se u toho ráno zasmáli. Nicméně sundavat několik metrů čtverečních lepenkové krabice asi kdo ví jaká zábava ve finále nebude…

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru