2020-Nissan-JUKE-nova-generace- (1)

Nissan zavádí 10letou záruku na své crossovery. Má to ale i svá „ale“

Autor: Tisková zpráva - 3. 3. 2020


Dnešním dnem startuje program ‚Budoucnost pod kontrolou‘ japonské automobilové značky Nissan. Ta bude ode dneška poskytovat pro své vozy Qashqai, nový Juke a X-Trail balíček 10leté záruky.

Nissan jako jediná značka na automobilovém trhu nabídne balíček 10leté záruky u všech modelů kategorie crossover. Nabídka zahrnuje záruku výrobce na 3 roky nebo 100 000 km a dalších 7 let nebo 50 000 km prodloužené záruky. Společnost se také zavazuje u každého crossoveru během prvních tří let poskytnout tři roční údržby zdarma. Provádět je bude kvalifikovaný personál kteréhokoli z autorizovaných prodejců či servisních partnerů Nissan s využitím výhradně originálních náhradních dílů a motorových olejů.

Noví majitelé crossoverů tak minimalizují na celé desetiletí neočekávané náklady na svůj automobil, navíc v případě prodeje automobilu lze záruku převést na dalšího majitele. Díky tomu bude možné modely Nissan prodávat výhodněji, než je tomu u vozů v podobném stavu a najetými kilometry.

V rámci nabídky budou crossovery Nissan k dispozici s inovativním financováním již od 3699 Kč měsíčně včetně havarijního pojištění. Zákazník si současně bude moci vybrat, jak naloží se svým vozem po vypršení smlouvy.

Nissan Juke nové generace představen. Designem navazuje na předchůdce

„Nissan rád stojí v popředí inovací a desetiletá záruka na crossovery je na trhu absolutně bezkonkurenční koncept, kterým jsme v oblasti prodeje aut zcela přepsali dosavadní zvyklosti. Věříme v kvalitu a hodnotu našich aut, a proto jsme přišli s programem Budoucnost pod kontrolou. Věříme také, že desetiletá záruka v kombinaci se speciálním balíčkem údržby a zvýhodněnou nabídkou financování dokáže uspokojit více potřeb zákazníků najednou,“ uvedl při uvedení programu Viktor Molnár, generální ředitel společnosti Grand Automotive CE Ltd., regionální manažer společnosti Nissan pro střední Evropu. „Program Nissan Budoucnost pod kontrolou může být skvělým řešením nejen pro řidiče, kteří preferují jeden vůz na delší dobu, ale také pro ty, kteří ho chtějí každé čtyři až pět let vyměnit za nejnovější model.“

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru