Přiznávám, že už mě občas nebaví všecna ta moderní auta, kterým chybí osobitost, styl a hlavně pořádný a OPRAVDOVÝ zvuk z výfuku. Evropská unie má zřejmě pocit, že uniformovanost na našich silnicích je dobrá cesta, ale naštěstí jsou mezi námi tací, kteří jdou proti proudu a za žádných okolností si nenechají vzít svou jedinečnost. Když je navíc ta jedinečnost dotažená do detailu, zůstaneme stát všichni s pusou otevřenou dokořán a s pořádnou dávkou závisti.

Dnes není žádným problémem pořídít si vůz s výkonem nad 500 koní, ale pořád jsou to takové pojízdné obýváky. Pohodlí a luxus je tak nějak všudypřítomný. No, ale pak narazíte na video, ze kterého čiší hrubost, síla, agresivita a… Naprostá nádhera!

S jedním takovým se s vámi prostě musíme podělit. Uvidíte na něm skvělý a báječný Nissan Skyline GT-R R34, tedy legendu mezi japonskými vozy. Sám o sobě je jedinečný, ale tenhle majitel na to šel od lesa a jeho vůz zní jako kombinace opravdové Godzilly a mimozemšťanů. Díky turbo kitu od HKS udělal ze svého Nissanu naprotou bestii.

Než si pustíte video, nezapomeňte si dát hlasitost svých reproduktorů na maximum. Tenhle blow off ventil je to nejzajímavější, co jsme za psolední dobu slyšeli.

-AR-