Nissan představil stylový LEAF Black Edition

Autor: Tisková zpráva - 14. 11. 2016


Nissan představil nový LEAF Black Edition. Model nastavuje laťku pro elegantní a luxusní design v segmentu sériově vyráběných elektromobilů.

Black Edition vychází ze stávající úrovně výbavy Acenta a navíc nabízí inovativní design a četná zdokonalení dynamického stylingu. Stylový exteriér zahrnuje 16” černá hliníková kola, světlomety LED, osvětlené prahové lišty, tónovaná skla, černé kryty bočních zrcátek a černý zadní střešní spoiler. Luxusní nádech dodávají interiéru rohože s modrým prošíváním.

nissan-leaf-black-edition-1

Leaf Black Edition má také ve standardní výbavě nejmodernější verzi telematického systému NissanConnect EV a inovativní technologii panoramatického kamerového parkovacího systému.

Ředitel divize elektromobilů společnosti Nissan Europe Gareth Dunsmore uvádí: „Model Nissan LEAF Black Editon přináší na trh cenově dostupný sériově vyráběný elektromobil ve stylovém a luxusním provedení. Našim zákazníkům vždy nabízíme vzrušující inovace a tento vůz není výjimkou. Díky špičkové technologii panoramatického kamerového parkovacího systému se řidiči za volantem mohou cítit jistěji – což je podstatou vize Inteligentní mobility Nissan.“

nissan-leaf-black-edition-3

Model vyráběný v limitované sérii se v Evropě bude prodávat pouze od března do srpna 2017. Prvních 1000 zákazníků obdrží bezplatný Wi-Fi hotspot, který obslouží až 8 zařízení.

Nissan LEAF uvedený na trh v roce 2010, je prvním sériově vyráběným elektromobilem. Jeho nejnovější verze s 30kWh baterií nabízí dojezd až 250 km, a přináší tak řidičům nové možnosti. Nissan dlouhodobě usiluje o inteligentnější a udržitelnější budoucnost. Naši zákazníci po celém světě již najeli přes 2,5 miliardy kilometrů na elektrický pohon.

Modelu LEAF se od uvedení na trh v roce 2010 po celém světě prodalo téměř 240 000 vozů, z nichž přes 64 000 jezdí po evropských silnicích. Stal se tak nejprodávanějším elektromobilem na světě.

nissan-leaf-black-edition-4

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru