Nissan podporuje fotbalisty Thiaga Silvu a Andrése Iniestu

Autor: Tisková zpráva - 13. 8. 2014


Nissan potvrdil záložníka týmu Barcelony a španělské reprezentace, Andrése Iniestu, a kapitána brazilské reprezentace a týmu Paris Saint-Germain, Thiaga Silvu, jako své první globální ambasadory pro své partnerství s Ligou mistrů UEFA.

Iniesta a Silva, jakožto noví „Tvůrci zážitků“ (Engineers of Excitement), pomohou japonskému výrobci automobilů v jeho kampani při zavádění nových inovací zlepšujících zážitky fotbalových fanoušků. Budou hrát stěžejní roli po celou sezónu 2014/2015, přičemž zaujmou hlavní roli v nové reklamní kampani Nissanu pro Ligu mistrů UEFA, jejíž globální premiéra se uskuteční při živém televizním přenosu Superpoháru UEFA dnes, 12. srpna 2014.

„Společnost Nissan je nesmírně potěšena, že může přivítat Andrése a Thiaga do rodiny Nissan, jako své ambasadory pro Ligu mistrů UEFA. Jsme skutečně nadšeni, že se intenzivně zapojí do naší zcela nové reklamní kampaně,“ uvedl Bastien Schupp, viceprezident pro marketing Nissan Europe. „Andrés a Thiago, špičkoví hráči, kteří získali nespočet titulů, přinesou Nissanu svou vášeň a entuziasmus a společně představíme inovace, které nadchnou fanoušky.“

Oba fotbalisté budou vystupovat v televizních reklamách, jejichž cílem bude ukázat, jak jsou inovace důležité, jak na hřišti, tak mimo něj, pro vzrušení fotbalových fanoušků i řidičů. Kromě reklamní kampaně budou Andrés Iniesta a Thiago Silva vystupovat na mnoha eventech, fotbalových prezentacích, v sociálních médiích a při dalších příležitostech.

Andrés Iniesta říká: „Velmi se těším na spolupráci s Nissanem v rámci jeho partnerství s Ligou mistrů UEFA. Tuto soutěž jsem za svou kariéru vyhrál třikrát, a proto k ní mám silný vztah. Dosáhnout v ní vítězství vyžaduje obrovské množství práce a úsilí. Je jednou z nejvíce vzrušujících soutěží na světě a těším se na to, až se o zážitky podělím s fanoušky.“

nissan-fotbal-Andres-Iniesta

Thiago Silva se přidává: „Jsem velmi šťastný, že v nadcházející fotbalové sezóně budu spolupracovat s Nissanem. Liga mistrů UEFA je úžasnou soutěží, které se účastní ty nejlepší týmy, hráči, manažeři. Každotýdenní drama na hřišti i mimo ně po celou sezónu je skutečně vzrušující, a to je to, co fanoušky přitahuje.“

nissan-fotbal-Thiago-Silva

Automobilka Nissan je oficiálním sponzorem Superpoháru UEFA a Ligy mistrů UEFA se smlouvou na čtyři sezóny 2014/2015 až 2017/2018. Jakožto oficiální partner se bude Nissan podílet na nejprestižnější evropské fotbalové soutěži prostřednictvím mnoha svých exkluzivních produktů a služeb.

Přečtěte si také:  Nový Nissan X-Trail se představuje. Dostane vylepšený hybridní systém

Partnerství s Ligou mistrů UEFA je dalším dokladem nadšení a růstu společnosti Nissan v oblasti globálního sportu. Nissan se již může pochlubit sponzorstvím Olympijských a Paralympijských her v Rio de Janeiru v roce 2016, podporou brazilského, kolumbijského a mexického olympijského týmu, britského olympijského a paralympijského týmu, dále sponzorstvím Afrického poháru národů ve fotbalu, univerzitního mistrovství v americkém fotbalu NCAA, ligy kanadského fotbalu, sportovními ambasadory, včetně zlatých olympijských medailistů Usaina Bolta a Sira Chrise Hoye, korporátním partnerstvím Heismanovy trofeje v americkém fotbalu a oficiálním automobilovým partnerstvím s City Football Group.

nissan-fotbal-Andres-Iniesta-Thiago-Silva

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek