Nissan Note a největší zorb na světě – video

Autor: Jan Karlík -   29. 10. 2014


Zorbing určitě všichni dobře znáte, nafouknutá plastová koule, která se s vámi nebo, jak ukázala novozélandská pobočka Nissanu, s autem řítí dolů z travnatého kopce. Adrenalinoví nadšenci jásají, zbytek populace se téhle kratochvíli vyhýbá velký obloukem.

 

Zdá se, že vymyslet chytlavý způsob, jak natočit povedenou reklamu, je čím dál tím těžší. Některým novinkám patří palec nahoru, jako v případě BMW M4, které ničí zadní gumy na letadlové lodi, a některým zase asi dolů. A chtě nechtě, do druhé kategorie musíme zařadit právě tohle video.

Nissan Note je po dlouhých dvouměsíčních přípravách zabalen do zorbu a puštěn ze svahu. Jak můžete vidět, rozhodně se nejedná o dokonale kulatý balon, takže překvapivě, Note skončí tak jak si autoři videa přáli. Následuje obrovské štěstí z toho, jak to dopadlo. Ptáte se, kde je pointa? Novozélandský Nissan chtěl tímto kouskem obrazně ukázat, co dokážou systémy Safety Shield zahrnující hlídání jízdních pruhů, sadu kamer nebo asistenta sledujícího přijíždějící dopravu při couvání z řady. Nemůžeme si pomoct, ale to nějak uniklo našemu zraku. Ani snad nechceme vědět, kolik taková akce stála :)

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *