Nissan v České republice zahájil věrnostní program YOU+NISSAN, aby ještě více zlepšila péči o věrné majitele vozů Nissan.

Na vozy starší tří let jsou při návštěvě autorizovaného servisu Nissan poskytovány speciální slevy. Slevy do výše až 30 % se vztahují na originální díly Nissan, originální příslušenství, oleje a jiná maziva a servisní práce. Základní pravidlo zní: čím je vozidlo starší, tím výhodnější nabídku majitel dostane. Věk vozidla se počítá od data první registrace v Evropě nebo od data výroby, pokud datum registrace není k dispozici.

K využití výhodné nabídky v rámci programu YOU+NISSAN stačí navštívit speciální internetové stránky zaregistrovat VIN vozidla a uvést osobní údaje. Během jednoho měsíce bude majiteli vozu Nissan doručena speciálně navržená věrnostní karta.

Aktuální seznam participujících dealerství Nissan je uveden na webu programu YOU+NISSAN. Dealeři majitelům rádi vysvětlí detailní pravidla fungování programu a vypracují nabídku na konkrétní vůz v závislosti na jeho typu a stáří.

you-plus-nissan