Nissan Juke Dark Sound

Nissan představil novou speciální edici svého průkopnického crossoveru Juke, vybavenou vylepšeným a výkonnějším audiosystémem.

Nissan Juke Dark Sound poskytuje ještě intenzivnější zvukový zážitek, než kdy předtím. Zvuku uvnitř vozu dodává dojem větší výšky a šířky. Vylepšený audiosystém je jen jedním z mnoha prvků standardně dodávaných ve verzi Juke Dark Sound, což zákazníkům přináší mimořádně výhodný poměr ceny a kvality.

Jádrem zvukového vylepšení je 6 reproduktorů značky Focal, uznávaného francouzského výrobce zvukové techniky. Jedinečná technologie zpracování zvuku poskytuje mnohem preciznější poslechový zážitek. Maximální výkon předních a zadních reproduktorů byl zvýšen ze 40 W na 120 W a u výškových reproduktorů ze 40 W na 100 W.

Limitovaná edice Juke Dark Sound je dostupná ve dvou barvách karoserie – černé metalíze nebo tmavě šedé – s výbavou N-Connecta. Vůz je standardně vybaven personalizací exteriéru v černé barvě a výraznými 18“ hliníkovými koly s černými segmenty. Vylepšení pokračují v kabině personalizací interiéru v černé barvě, sportovními pedály a luxusními podlahovými koberečky.

Pro Juke Dark Sound je k dispozici pohonná jednotka o objemu 1,2 litru a výkonu 115 koní s turbodmychadlem ve spojení s 6stupňovou manuální převodovkou.

Vozy je možné u autorizovaných dealerů Nissan objednávat za akční cenu 430 500 Kč.