Nissan a DC Shoes představují projekt „The Headlight Sessions“ – foto + video

Autor: Tisková zpráva - 5. 2. 2015


Nissan a DC Shoes s hrdostí oznamují začátek nové partnerské spolupráce. Chtějí společně vytvářet inovativní materiál propagující obě značky, který jim, jak věří, pomůže získat nové příznivce.

Prvním společným počinem nových partnerů bylo natočení krátkého videa nazvaného „The Headlight Sessions“. Jde o vizuálně velmi působivý záznam noční jízdy městem, který umožňuje nahlédnout do světa špičkových světových skaťeáků.

Držitel titulu Skateboardista roku 2014 magazínu Thrasher Wes Kremer, Matt Miller, Madars Apse, Joseph Scott, Anthony Lopez a nový Juke Nismo RS vyjeli do ulic Barcelony, aby divákům předvedli – ve světle charakteristických světlometů vozu – některá z nejkultovnějších skaterských míst a nejlepší kousky z repertoáru jednotlivých jezdců.

Video produkoval Nissan a režie se ujal uznávaný autor filmů se skateboardingovou tematikou Chris Ray ze společnosti DC.

„Je to výjimečné video, lepší výsledek jsme si nemohli přát. Je to nejlepší záznam skaterských výkonů ve spojení s vnějšími prvky, jaký jsem kdy viděl. Podařilo se nám natočit něco, co podle všeho nikdo jiný mimo skateboardingový svět nedokáže,“ hodnotí práci Chris Ray.

„Jsme opravdu rádi, že jsme spojili síly se společností DC Shoes a že jsme měli možnost pracovat s elitními jezdci z její stáje,“ říká Bastien Schupp, viceprezident pro marketing společnosti Nissan Europe a dodává: „Díky propojením motivu městských kořenů modelu Juke NISMO RS a skateboardistů vzniklo velice atraktivní video, které efektním způsobem prezentuje dynamický design sportovního crossoveru i vylepšený výkon jeho motoru.“

„Spolupráce s Nissanem na tomto projektu byla perfektní a z výsledku jsme naprosto nadšení. Juke Nismo RS nabízí spoustu prvků, které vyhovují aktivnímu životnímu stylu mladých lidí, a kreativní týmy DC a Nissanu přišly se skvělou koncepcí, která to dokázala úplně přirozeně vyjádřit,“ neskrývá spokojenost Jeff Taylor, hlavní viceprezident pro globální prezentaci značky a marketing společnosti DC Shoes.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru