NISMO STREET SHOW 2013 – fotogalerie

Autor: Pavel Srp - 14. 6. 2013


Nissan ve středu v pražských Holešovicích uspořádal při příležitosti zahájení prodejů nového Nissanu Juke Nismo (ten právě prochází naším redakčním testem) velkolepou show: NISMO STREET SHOW 2013. Jak již sám název napovídá, nešlo o jen tak nějakou akci, ale k návsštěvníci mohli obdivovat to nej, co Nissan aktuálně nabízí. Vystaveny tu byly vozy v podobě Juke Nismo, ale také 370Z Nismo nebo novinka zcela odlišnézho zaměření – elektromobil LEAF.

NISMO STREET SHOW však nebyla jen o statickém prohlížení aut. Probíhaly také jízdy na dovednostní trati plné ostrých zatáček z plného rejdu do plného rejdu, na níž se jezdilo s divokými Juke Nismo s manuální převodovkou. Pokud si řidič nedával dobrý pozor, vylezl z auta s rukama zapletenýma jako vánočka. Ti nejrychlejší zvládli trať za 37 sekund. Motivace pro co nejrychlejší čas byla veliká…

Hlavním magnetem akce totiž byla výhra kompletně hrazeného zájezdu na velkolepý závod 24 hodin Le Mans pro dvě osoby, který zahrnoval také let vrtulníkem, návštěvu boxů (tzv. garage tour) a další.

Pro návštěvníky, kteří zrovna na trati nejezdili, byl připraven bohatý doprovodný program v podobě závodních simulátorů či vystupujících umělců. Na pódiu se střídal moderátor Leoš Mareš se zpěváky a kapelami. Mezi vystupujícími byli Mista, Lipo či Debbie. O pořádné rozproudění krve se večer postaral motocyklový kaskadér Pavel Vik „MAX“.

Pokud jste se na NISMO STREET SHOW 2013 nedostali, prohlédněte si alespoň priloženou fotogalerii.

-PS-

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru