Nikdy bychom si ani netipli, že se toho opravdu dočkáme, ale stalo se. Nejhorší silnice v ČR podle ankety Výmoly.cz v ulici u Seřadiště by měla být konečně opravena.

Tahle silnice se totiž roky potýkala s majetkoprávními problémy, a to byl největší důvod, proč se ji nedařilo opravit již dříve. Peklo ale asi zamrzlo, protože ji nyní čeká rozsáhlá provizorní oprava.

První informace o tom, že se zde začíná blýskat na lepší časy byly do světa vypuštěny už koncem října, kdy se na místo dokonce vypravili první dělníci. Pokud vše půjde podle plánů, pak se dříve nejrychlejší spojka městských částí Michle a Vršovice dočká nového povrchu již koncem listopadu. Po úspěšném vyřešení majetkoprávních vztahů pozemků mezi magistrátem, Prahou 10 a majitelem autocentra tak ulici čeká taktéž rekonstrukce vodovodního řadu, kanalizace a výměna poduličních sítí.

Pokud se i vy chcete zapojit do hlášení nejhorších výtluků a děr na silnicích a ulicích ČR, stačí k tomu málo. Zapsat je na web vymoly.cz. A třeba se právě váš hlas podepíše pod to, že některá z nahlášených silnic bude opravena. Mimochodem letošní nejhorší silnice byla vyhlášena včera a po několika letech to konečně nebyla tato pražská ulice.