Nesmí se to, ale dělá to skoro každý. Přehlídka rebelujících drifterů na Nürburgringu – video

Autor: Anina Russová - 5. 9. 2017


Před pár dny jsme vám ukazovali video, které ukázalo situace, které by se na okruhu při turistických jízdách nikdy stávat neměli. Byla to dost nebezpečná podívaná, která ale bohužel ukazuje každodenní realitu třeba právě okruhu Nürburgring. A jistě nejen jeho…

Dnes ale zůstaneme na nejznámější jednosměrce světa, a to s videem, které zachycuje situace, které jsou na okruhu výslovně zakázány, ale čas od času se jim prostě vyhnout nedá. Už z nadpisu víte, že mluvíme o driftech, a to těch chtěných, tak těch, které přijdou náhodou.

Můžete se totiž hodně snažit, můžete se opravdu chtít řídit zákazem driftů, ale jakmile trošku zaprší a vy máte v rukou zadokolku, jen těžko se mu vyhnete. Ono nakonec stačí vjet do některé z náročných zatáček Nürburgringu rychleji, než bylo bývalo vhodné. Ačkoliv to my takhle od stolu při sledování videa bereme trochu s humorem, traťoví komisaři jsou velmi nekompromisní. Jakmile jen pojmou podezření, že zadkem házíte schválně, vyloučí vás bez milosti z veřejných jízd. Tak pozor na to!

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru