Není pick-up, jako pick-up. Ford zachránil nebohou Toyotu z bahenní lázně

Autor: Anina Russová -   15. 1. 2019


V redakci máme velké a výkonné pick-upy velmi rádi. Ovšem smutné je, že v Evropě jich je velký nedostatek, tady máme jen malé a naftové pick-upy. Ta pravá a ideální domovina pro ty s velkými benzinovými motory je v Americe.

Třeba Toyota Tundra má pověst velmi schopného pick-upu, který se neztratí ani v náročnějším terénu. Samozřejmě hodně záleží na tom, jaký řidič si zrovna sedl za volant a jaké má Tundra obutí. Právě na obutí totiž před nedávnem jedna Tundra doslova a do písmene dojela. Tedy alespoň to zachycuje přiložené video. Nakonec to ale dobře dopadlo.

Tomu chudákovi s Toyotou se rozhodně nesmějeme, naopak se náramně bavíme nad absolutní pohodou, s jakou to měkké a mazlavé bahno projíždí Ford F-350 Super Duty. Ten má na zadní nápravě na každé straně dvojici kol Fuel Maverick obutých do speciálních terénních pneumatik. Přidejte k této super offroadové výbavy točivý moment 1267 Nm, výkon 450 koní, což produkuje velká V8 o objemu 6,7 litru, a rázem se tenhle pick-up zapíše na seznam aut, která prostě potřebujete.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *