Need for speed se přesune i na filmové plátno – video

Autor: Anina Russová - 26. 4. 2012


No konečně, dalo by se říci. Režisérské duo George a John Gatinsovi, kteří mají na svědomí například film Ocelová pěst, se spojili s velikánem akčních scén Michalem Bayem a rozhodli se, že právě teď je ta nejvhodnější chvíle posunout sérii závodních her opět o level výše. Otázkou je, jestli nejdou tak trošku s křížkem po funuse.

Poslední počin EA Games, tedy Need for Speed: The Run, už do filmu nemá daleko, prostřihy mezi jednotlivými hracími scénami jsou prostě parádní – tedy na to, že je to hra – ale dle mého, doba kdy Fast and Furious vládlo světu, je pryč. A ani taková legenda, jakou Michael Bay je, to asi nezachrání. Zase z toho bude jen hodně pěkných aut, vysvalených krasavců, překrásných slečen a hlavně hodně nepřehlédnutelných efektů…

Nicméně se o tom stále jen a jen mluví. Fanoušci čekají a doufají a odpůrci mají hrůzu z další slátaniny na motivy Rychle a zběsile… Tak uvidíme, jak to celé dopadne. Mezi tím se můžete podívat na trailer práve ke hře Need for Speed: The Run, z dílny Michaela Baye.

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru