Některým lidem opravdu nerozumíme. Představte si situaci, kdy k narozeninám od rodičů dostanete úplně nové trojkové BMW. Jaká by byla vaše reakce? Naštvání, frustrace nebo snad uražení? Asi ne. Třeba my bychom byli nadšení jak v těch 18 letech, tak teď, takřka o 18 let později. Jenomže ne všichni jsou tací.

V Indii žije mladý muž jménem Akash, který k 18. narozeninám od rodičů právě jedno nové BMW řady 3 dostal. Krásný bílý kousek mu ale radost neudělal. Spíše ho vytočil do běla. Akash si totiž k narozeninám prý přál nějaký Jaguar, blíže ho nespecifikoval. A BMW ho prostě urazilo. A jak to vyřešil? Dost zvláštně.

Test BMW M3 Competition (M DCT) + video

Auto vzal, odjel s ním k řece, kde ho odtlačil až do vody. Tamní obyvatelé, kteří to viděli, se mu prý v utopení auta snažili zabránit, ale marně. BMW pak rychle zmizelo pod hladinou a proud řeky ho odnesl až na blízký ostrůvek. Další obyvatelé k němu vyděšeně plavali, protože se báli, že jsou uvnitř lidé.

To už ale k místu dorazila i policie, která začala zjišťovat, co se stalo. A byla hodně překvapená, stejně, jako všichni ostatní. Zajímavé je, že mladého oslavence nepokutovala a případ ani nebude nijak řešit. Podle všeho byl Akash nepříčetný a byl zavřen do blázince, kde přišli na to, že není tak úplně v pořádku. A s tím musíme souhlasit. Vyhodit auto do vody, vyhodit BMW do vody, jen proto, že to není Jaguar, vážně zavání pomatením mysli.