skoda-tublink-na-prodej

Na prodej je zběsile upravená škodovka. Prodejce za ní chce 50 tisíc

Od Pavel Srp | Zdroj a foto: facebook.com - 14. 9. 2020 0

Na facebooku lze najít spoustu zajímavých věcí – některé v pozitivním, jiné v negativním slova smyslu. Inzerát, na který jsme narazili, je ale… No, to necháme na vás. Prodejce by v něm rád prodal upravenou škodovku.

Na facebooku se objevil ve skupině „auta za odvoz, prepis, nebo do 15000“ inzerát, který tam vlastně podle mého čistě osobního názoru docela patří. Na prodej je upravená škodovka, která už má to nejlepší dávno za sebou. Jde o styl úprav, oblíbený hlavně na přelomu tisíciletí, když do kin přišel první díl filmové série Rychle a zběsile.

Přečtěte si také:  Retroautomuzeum Strnadice nabízí pohled do historie českých a československých silnic [fotogalerie]

Auto dostalo zcela přepracovanou přední část s novým nárazníkem, ale i světlomety. Škodovku by v ní hádal málokdo. To z boku a zezadu už je podobnost s výchozím modelem jasná. Na bok přibyly nástavce prahů a tehdy velmi oblíbená kola Mangels, a na zádi jsou nové světlomety, jiný nárazník a křídlo na víku motoru.

Odvážné je ale nejvíc to, že prodejce chce za auto 40 tisíc korun bez kol anebo 50 tisíc korun s koly. V komentářích schytal spíše výsměch a doporučení, že má nechat auto sešrotovat, protože nic jiného si ani nezaslouží. Prodejce už příspěvek z facebooku bohužel smazal, ale pokud byste o auto měli zájem, kontaktovat ho asi můžete i tak. Jeho profil nalézt lze.