1967 Škoda 1000 MB

Na prodej je Škoda 1000 MB v krásném původním stavu. Cena je docela vysoká

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Car & Classic -  22. 4. 2023


Na prodej je Škoda 1000 MB z roku 1967 v původním stavu. Po celou dobu svého života byla parkována v teplé garáži, není nikde zrezlá, ale karoserie má drobnou patinu. Auto se nachází v Bulharsku.

Auto mělo po celou dobu jednoho jediného majitele, který se o něj dobře staral. V interiéru byly po celou dobu na sedadlech potahy, takže původní čalounění je neponičené. V bezvadném stavu jsou i všechny plasty a gumy i palubní deska. Patinu na karoserii způsobuje i to, že automobil byl do prodeje nafocen přesně tak, jak byl z garáže vyvezen, bez opláchnutí, bez umytí. Auto prý není nikde zrezlé a původní lak je v pořádku. Po umytí a rozleštění tak bude tisícovka zářivě lesklá.

Přečtěte si také:  Veterány táhnou. Češi rozjíždějí prodej a servis klasických BMW

V inzerátu se také píše, že auto je zcela v pořádku i po mechanické stránce. Prý bez problémů a krásně startuje, motor je ve skvělé kondici a v podobném stavu je také podvozek.

K autu nový majitel dostane i spoustu náhradních dílů, přičemž některé z nich jsou úplně nové v původním obale. Aktuální cena je 12 600 liber, v přepočtu kolem 335 tisíc Kč.

Štítky: , , , , ,

3 názory na “Na prodej je Škoda 1000 MB v krásném původním stavu. Cena je docela vysoká”

  1. V původním stavu??? A co třeba ten alternátor místo dynama! A o té nezrezlosti bych také až tak nebyl přesvědčen podle fotek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *